Markalar
 
Fiyat Aralığı
TL
-
TL
 

ADIDAS

ADIDAS

kategorisinde296 adet ürün bulunmuştur

    adidas

    Adidas,1920'li yıllardan bu yana günümüzün en büyük spor markalarından biri haline geldi. Tüm spor dallarında özellikle de futbol,basketbol,koşu dallarında en kullanışlı modelleri üretmeyi başaranAdidas'ın;Adidas Daroga,adidas Neo,adidas Samoa,adidas Porsche Design,adidas Rom,adidas Superstar,adidas Jawpaw ve adidas Predator koleksiyonlarınawww.samuraysport.com adresinden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlıadidas modelleri için sayfamıza bekleriz. En uygun fiyatlıadidas ayakkabıları sayfamızdan satın alabileceksiniz.

    Adidas spor ve performans ürünleri,günlük yaşamında spor ürünleri tercih edenlerden tutun spora profesyonel spor yaşamının zirvesinde olan sporculara kadar geniş bir kitleye hitap etmekte ve ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermektedir. Çocuk,erkek,kadın gruplarındaki farklı modeller günlük hayatta veya spor yaparken sizlere rahatlık sunarken markanın kendine özgü tasarımı da ayrı bir çekicilik katıyor. Yenilikçi markaların başında gelenadidas’ın bu başarısının temelinde patentine sahip olduğu teknoloji var.Adidas’ın kullanıcıların ve sporcuların geri dönüşlerinden yola çıkılarak yapılan her iyileştirme,kullanım konforunu arttırmaktadır. Kullanıcı memnuniyetine dayalı bu yenilikler sayesindeadidas her dönemin en sevilen spor markaları arasında yer almayı başarmaktadır.

    Moda severler tarafından uyumu ve tarzı da oldukça beğeni toplayanAdidas,her sezon özel kreasyonları ile adından sıkça söz ettiriyor. Spor yaparken sağladığı konfor uyum ve şıklıkla birleşince spor şıklık stili ön plana çıkmış oluyor.

    Adidas'ın bağımlılık yaratan spor ayakkabıları,spor giyim ürünleri ve spor aksesuarlarınawww.samuraysport.com adresinden ulaşabilirsiniz.