NIKE

NIKE

kategorisinde 1263 adet ürün bulunmuştur

    Nike Spor Ürünleri

    Dünyanın en büyük spor ürünleri üreticilerinden olan Nike 1964 yılından beri ürettiği ürünler ile spor ürünler kullanan herkese geniş ürün yelpazesi sunuyor. Nike marka ayakkabılar, çantalar, eşofmanlar ve spor ürünler www.samuraysport.com ’da tercihinize sunuluyor.
    Konfor ve kalitesi ile nike ayakkabılar vazgeçilmez ürünlerin başında geliyor. Nike Air Max ürünler basketbol, koşu gibi spor aktivitelerinde ekstra konfor ve kullanım rahatlığı sağlıyor. Basketbolcular için özel tasarlanan Nike Hyperdunk’ın yumuşak tabanı reflekslere anında tepki verebiliyor. Nike Free ürünleri koşularda eklem rahatsızlıkları ve kramp sakatlanmalarını önlemeyi amaçlıyor. Nike krampon denilince ilk akla gelen ürünlerin başında olan Nike Mercurial kramponları her türlü hava koşulunda yüksek hız kontrolü avantajı sağlıyor.
    Hem kullanım rahatlığı hem de tarza önem verenler Nike kalitesinden vazgeçemiyor. Renk ve tasarım farklılığının yanı sıra yüksek kaliteli kullanım rahatlığı ile spor severlerin ilk tercihinden olan Nike ürünlerini sizler için seçtik. Nike'ın en yeni ürünlerine alım kolaylığı sağlayan alternatiflerle ulaşmak için www.samuraysport.com ’a bekleriz.. Nike farkı sizlerle..