Anneler Gününe Özel Sepette %15 İndirim
 

Samuray Spor San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde bulundurduğu ve tedarik ettiği markalar ile öncelikle bölgesinde daha sonra tüm Türkiye’de adından sıkça söz ettirmektedir. 

30 yıldır sektörde var olmanın verdiği güven ve hizmet anlayışı ile birçok firma, kurum, kulüp ve kuruluşa sorunsuz ürün tedariği sağlamaktadır. (Bkz: Referanslarımız)

150.000 adeti aşkın güncel stoğu ile toplu alımlarda bile aynı gün kargo hizmeti veren nadir firmalardan biridir. Kendi bünyesindeki depoları, baskı merkezi, tasarım stüdyosu ile uzman ekibi sayesinde birçok kente spor sektöründe sorunsuz hizmet götürmektedir. 

Bu sebeple her yıl tüm liglerden farklı branşlarda performans sergileyen kulüp, okul, resmi kurum, özel sektör, spor okulları, turnuvalar gibi büyük ve ciddi organizasyonlarda SAMURAYSPORT TAKIM SPORLARI ‘nı tercih etmektedir. 

NIKE TAKIM SPORLARI Türkiye ana tedarikçisi olan SAMURAYSPORT, 1650 m2 lik Futbol Merkezi, tecrübeli insan kaynağı ve tesisleri ile ihtiyacınız olan tüm spor malzemelerini SAMURAY SPORT güvencesi ile siz değerli müşterilerine sunmaktadır. 

TAKIM Sporları Ekibimiz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizler için en uygun ürünleri, ilk elden alabileceğiniz en uygun fiyatlar ile sunmak için bekliyor. 

Talebiniz ve projeniz ne olursa olsun SAMURAYSPORT TAKIM SPORLARI avantajlarından yararlanmak için bizi arayın. 

Siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermekten onur ve mutluluk duyarız. 

Bizlere aşağıdaki iletişim kanallarının herhangi birinden ulaşabilirsiniz. 

tel: 0850 201 44 41
fax: 0262 332 24 24
e-posta: spor@samuraysport.com
whatsApp: 0532 221 66 35

TOPLU ALIM İÇİN NE YAPMALIYIM?

İlk olarak sitemizden beğendiğiniz ürünün tüm bedenlerinin stoklarımızda göründüğünden emin olunuz.
Daha sonra tercih ettiğiniz ürünün kodunu, beden taleplerinizi varsa baskı (logo, reklam, isim vb.) detaylarını spor@samuraysport.com adresine mail atınız.
Takım Sporları Danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek talebinizi en hızlı şekilde yanıtlayacaktır.
Bu taleplerinizde vereceğiniz her detay isteğinizi doğru anlamamız ve size en pratik çözümü sunmamız için bize yol gösterecektir.