• SIK SORULAN SORULAR
 • YARDIM İSTER MİSİNİZ? Müşteri Temsilcimiz Size Yardımcı Olabilir
 • 0 850 222 444 8 Müşteri Temsilcimiz Size Yardımcı Olabilir
SORU SOR
Siparişimi iptal etmek istiyorum ne yapabilirim?
Siparişini iptal etmek istemenize üzüldüğümüzü iletmek isteriz. Siparişinizi verdikten sonra siparişten vazgeçtiyseniz siparişinizi iptal edebilmek için müşteri hizmetleri ekibimizi arayabilir ve iptal talebinizi, nedeniniz ile birlikte kendilerine iletebilirsiniz.

Siparişinizin iptal edilmesi işlemi müşteri hizmetleri birimimiz tarafından hızlıca tamamlanacak ve para iadeniz ödemeyi gerçekleştirdiğiniz yöntem ile kredi kartınıza, banka hesabınıza ya da hediye çeki olarak tarafınıza yapılacaktır.

​Müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçmek için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.
Siparişimin iade süresi ne kadardır?
Siparişinizde yer alan ürün/ürünleri Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin 7.maddesinde yer alan Cayma Hakkı maddesine göre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde herhangi bir sebep belirtmeksizin iade edebilirsiniz.
Siparişimi iade ederken bir bedel ödeyecek miyim?
Sipariş iadelerinizi ücretsiz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Siparişleriniz ile ilgili iade süreçlerinizi UPS Kargo Firması’na karşı ödemeli olarak teslim edebilirsiniz.
​İade için herhangi bir kargo ücreti ödemenize gerek bulunmamaktadır.
Mağazadan satın aldığım bir ürünü internet sitesi üzerinden iade edebilir miyim?
Sitemiz üzerinden satın almadığınız ürün/ürünler için iade kabulü internet operasyonu tarafından gerçekleştirilememektedir. Ürün/ürünleri satın aldığınız kanal üzerinden iade yöntemine başvurmanız gerekmektedir.
Ürün iadesi için koşullar nelerdir?
Öncelikle eğer ürünler yetkili bayilerden alındıysa ürün/ürünleri satın aldığınız bayi ile iletişime geçmelisiniz. Bu durumda yetkili bayinin iade koşulları geçerli olacaktır. ​

Ürün/ürünler belirtilen iade süresi içerisinde teslim edilmelidir.

Ürün/ürünler online satın alındıysa, online değişim koşullarına göz atabilirsiniz.

​Online olarak satın alınan ürünler ise;
 • Kullanılmamış ve giyilmemiş olmalı.
 • Orijinal paketinde olmalı.
 • Orijinal etiketler yerinde olmalı.
 • Aksesuarlar tam ve orijinal paketinde olmalı.
 • Orijinal paketinden hiçbir kargo barkot etiteki yazı vb. olmamlı
   
Sipariş iade adresi nedir?
Siparişinizde yer alan ürün/ürünleri UPS Kargo Firması’na karşı ödemeli olarak teslim edebilirsiniz.
İade için herhangi bir kargo ücreti ödemenize gerek bulunmamaktadır.

Alıcı: SAMURAY SPORT SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
İade Deposu İade Adresimiz: Sanayi Mah. Çarşı Yapı AVM D Blok No:5 İzmit / KOCAELİ
Siparişimdeki bir ürünü iade etmek istiyorum ne yapabilirim?
Siparişinizdeki ürünü/ürünleri iade etmek istediğinizi duyduğumuza üzüldüğümüzü iletmek isteriz.

Siparişinizde yer alan ürün/ürünleri Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin 7.maddesinde yer alan Cayma Hakkı maddesine göre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde herhangi bir sebep belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

Siparişinizdeki ürün/ürünleri iade etmek için 3 yöntem bulunmaktadır.
 1. Sitemiz üzerinde Üyelik > Hesabım > Siparişlerim başlığı altından ilgili siparişinizi bulunup, iade etmek istediğiniz ürünü ve iade nedeninizi seçerek ürün/ürünleri siparişiniz ile birlikte gelen e-fatura çıktısını imzalayarak iade adresimize yönlendirmeniz yeterli olacaktır.
 2. Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 08502224448 müşteri hizmetlerimiz üzerinden iade ile ilgili talebiniz hakkında ekibimiz size yardımcı olacak ve gereken yönlendirmeleri gerçekleştirecektir.
 3. Siparişiniz ile birlikte gelen e-faturanız üzerinde yer alan iade alanını iade nedeninizi açık beyanınız ile iletmeniz ve ad - soyad ve imzalayarak iade adresimize yönlendirmeniz durumunda ürün/ürünleriniz bize ulaştığı anda iade süreciniz başlayacaktır.
Siparişleriniz ile ilgili iade süreçlerinizi UPS Kargo Firması’na karşı ödemeli olarak teslim edebilirsiniz. İade için herhangi bir kargo ücreti ödemenize gerek bulunmamaktadır.
Alıcı: SAMURAY SPORT SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
​İade Deposu İade Adresimiz: Sanayi Mah. Çarşı Yapı AVM D Blok No:5 İzmit / KOCAELİ
Siparişimi iade ettim ancak ücret hesabıma yansımadı ne yapmalıyım?
Siparişlerinizdeki ürün/ürünler iade depomuza ulaştıktan sonra bir takım kontrollere tabi tutulmaktadırlar. Siparişinizde ürün/ürünlerin yeniden stoklara alınabilmesi için bu temel kontrollerden geçmesi gerekmektedir.

Siparişiniz ile ilgili ürün iadesi kabul bilgilendirmesini aldığınızda ürün/ürünleriniz için iade süreci başlatılmaktadır. Para iadesinin gerçekleştirilmesi süreci yaklaşık olarak 2 iş günüdür.

Ödeme iadesi, ödemenin yapıldığı yöntem ile gerçekleştirilmektedir. Bu süreç banka kaynaklı nedenlerden dolayı 3-4 iş gününü bulabilmektedir. Ödemeleriniz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız sizlere yardımcı olabilmemiz için 08502224448
 
müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Ürünümü istediğim mağazaya iade edebilir miyim?
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürün/ürünler sadece internet operasyonu tarafından iade olarak alınabilmektedir. Mağazalar üzerinden ne yazık ki iade kabulü gerçekleştirilememektedir.
İade ettiğim ürünler ne kadar süre içinde size ulaşır?
İade edilen ürün/ürünlerinizin depomuza ulaşma süresi, siz gönderimi gerçekleştirdikten sonra 2-5 iş günüdür.

​Maalesef, gönderdiğiniz iade ürünlerinin elimize ulaşma süreci bizim kontrolümüzde değildir. Gönderdiğiniz iade ürün/ürünler depomuza ulaştığında, ürünleri teslim aldığımıza dair e-posta ve SMS bilgilendirmesi tarafınıza gerçekleştirilecektir.
Kargo ücreti için para iadesi alacak mıyım?
Sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişe konu olan tüm ürün/ürünlerin iadesi gerçekleştirildi ise kargo masrafı için para iadesi alabilirsiniz. Ancak siparişin bir kısmını iade ettiyseniz kargo ücreti için bir iade durumu söz konusu olmamaktadır.
Siparişimdeki bir ürünü değiştirmek istiyorum ne yapabilirim?
Siparişinizdeki bir ürünün beden, renk ya da farklı bir ürün ile değişimini talep etmeniz durumunda, öncelikle müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Müşteri hizmetleri ekibimize hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri ekibimize ulaşabileceğiniz telefon numarası : 08502224448

Müşteri hizmetleri ekibimizin sizi yönlendirmesi ile öncelikle değişimini gerçekleştirmek istediğiniz ürünlerin iade koşullarına uygun olup olmadığını kontrol ederek, iade kuralları gereği fatura, iade sebebinizin açık beyanı ve imzanız ile birlikte kargo firmasına teslim edilmek üzere paketlenerek hazırlanması gerekmektedir.
UPS Kargo firması ile ürünlerinizi karşı ödemeli olarak iade depomuza gönderebilirsiniz.

İade Depo Adresimiz : Sanayi Mah. Çarşı Yapı AVM D Blok No:5 İzmit / KOCAELİ

​Değişim yapılması için iletmiş olduğunuz ürünler depomuza ulaştığında, ekibimiz tarafından incelenecek, iade kurallarına uygun olması ve değişim işlemini gerçekleştirerek yeniden satın almak istediğiniz ürünün stoklarımızda bulunması durumunda yeni ürünün teslimat adresinize gönderilmek üzere sevk edilecektir. Arada ödeme farkı oluşması durumunda yeni ürünün gönderilebilmesi için aradaki ödeme farkının gerçekleştirilmesini beklememiz gerekecektir. Aradaki ödeme farkının gerçekleştirilmesine kadar geçen süre içerisinde satın almak istediğiniz yeni ürünün stokları tükenir ise iade politikası işleyecek ve depomuza göndermiş olduğunuz ürünün bedeli tarafınıza gerçekleştirilmiş olacaktır. Stoklarımız değişim işlemi süresince rezerv edilmemektedir. Bu nedenle yaşanabilecek stok yetersizliği durumundan firmamız sorumlu değildir.