Samuray Spor San.Tic.Ltd.Şti. Vizyonu ve Süreci Hakkında;

      -1 Şubat 1989’da İzmit Heykel yolunda 18 m2'lik ilk Samuray Spor Mağazasını faaliyete geçirmiştir.

      -Mustafa YOLDAŞ önderliğinde spor geçmişlerinden aldıkları disiplin, alçak gönüllülük, azim ve dürüstlük felsefesi ile ticaret hayatına başlayan Samuray Sport, ilk günkü heyecanını hiç kaybetmeyerek tüm sporculara ürün tedarikçisi olarak Kocaeli lokasyonunda adından söz ettirmeye başlamıştır. 2003 yılında ilk Nike mağazasını açmış, 2005 ‘de ise Süper Lig takımlarından Kocaeli Spor ’a Nike ürün tedariği sağlayarak Takım sporları serüveni başlamıştır. Bugün birçok spor kulübüne forma ve ekipman temini konusunda çözüm ortağı olarak bu serüveni başarılı şekilde devam ettirmektedir. 

      -Birçok dünya markasına bayilik yapan Samuray Sport, büyüme hedefleri kapsamında 2007 itibariyle çevre illerde de mağazalar açarak hizmet ağını genişletmiştir. 2016'nın başlarında Altyapı ve Amatör Spor Kulüplerine hizmet etmek için hazırlanan RUNIFY® Koleksiyonu ile kendi üretim bandımızı kurmuş ve yerli olarak seri imalata başlanmıştır. 2012 itibariyle Puma Takım Sporlarını da bünyesine dâhil eden firmamız, ilerleyen yıllarda hizmet kalitesi ile kulüp sayısını arttırmıştır. Aynı yıl Dünya'da boyut ve içerik olarak ilk olma özelliği taşıyan Nike Football Team Center (Futbol Takım Sporları Mağazası) açılışı ile Türkiye'de Takım Sporları anlayışına farklı bir bakış açısı katmıştır. 2018 itibariyle İstanbul Takım Sporları Merkezini de faaliyete geçiren Samuray Sport bulunduğu lokasyonlarda hizmet ağını genişletmiştir.

      -2013 senesinde ERREA® Takım Sporları operasyonunu bünyesine dahil eden Samuray Sport, Voleybol Süper Lig başta olmak üzere, Basketbol dahil pek çok salon takımımıza ürün tedariği konusunda çözüm ortağı olmuştur.

    -Bugün itibariyle Kocaeli, Ankara, Bursa, Yalova, Sakarya, Balıkesir-Susurluk, Afyon, Zonguldak, Tekirdağ-Çorlu, Çerkezköy ve Düzce lokasyonlarında toplam 17 mağaza ile hizmet ağını genişletmiştir.

    -2008 itibariyle Samuray Takım Sporları Departmanı profesyonel anlayışla yenileyen firmamız, bugüne kadar 100 'ün üzerinde Profesyonel Spor Kulübüne Nike®, Puma®, Errea® ve Runify® koleksiyonlarından performans ürünleri ile hizmet vermiştir. Geçmişten bugüne tüm yönetim kadrosu sporun içinde gelmiş ve sporu çok iyi tanıyan bir ekip olmuştur. Kurulduğu günden bugüne sadece Takım Sporları ve Spor Perakendeciliği üzerine hizmet veren Samuray Sport, bu alandaki tecrübelerini müşteri ilişkilerindeki kendine özel uygulamalarıyla pekiştirmiştir.

-Her geçen gün çıtasını biraz daha yukarılara çıkarma istek ve inancında olan Samuray Sport, geçmişten aldığı kültürü, günümüz perakendeciliği ve teknolojik yeniliklerle harmanlayarak yoluna devam etmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR