Kategoriler
Giyim - Express Koleksiyonlar
 
Fiyat Aralığı
TL
-
TL
 

Çocuk

kategorisinde328 adet ürün bulunmuştur

   Çocuk Kategorisi Uygun Fiyatlı Marka ve Modelleri

   Çocuklaraözel dünya markalarınısamuraysport.comsitemizde bulabilirsiniz. Gençlerin veçocukların hayatlarına konfor,sağlamlık ve spor tutkusunu getirecek markalarNike,Adidas,Adidas Original,The North Face,Columbia,Puma,Under Armour,Skechers,Solomon,Asics,Merrell,Mizuno,Babolat,Butterfly,Dunlop,Lumberjack,Molten,Nittaku,Nordbron,Speedo,Voit,Wilson,olarak sizlere sunulmaktadır.
   Dayanıklı,pratik ve canlı renkler ile oluşturulan uygun fiyatlıAyakkabı,Giyim,Aksesuar,Çanta ve Ekipmanürünleriniçocuk kategorisinde de bulabilirsiniz.
   Çocuklar için dünyacaünlükoleksiyon ve teknolojilerçocuk kategorimizde sunulmaktadır. Mesela,koşu ve günlük ayakkabı gruplarında Nike Air Max,Nike Zoom,Nike Vomero,Nike Pegasus,Adidas Superstar, Adidas Stan Smith,Adidas Boost,Adidas Duramo,Vapor Max,Air Force,modellerini sayabiliriz. Bu seriler yumuşak taban destekleri yanında görüntüsüve dayanıklılığı ile oldukça ilgi görenürünlerdir.
   Çocuk kategorisi içerisinde tekstil (aksesuar),ayakkabı,giyim grubuürünleri Dri-Fit,Strom-Fit,Cloud Foam,Goretex,Waterproof,UltrATAC,HydroSel,Megagrip,Cradle,Omni-Heat,Omni Shade,Memory Foam,Bogamat,Zoom,Dynamic fit,H2O Repel,Shield gibi teknolojileri barındırırlar. Bu teknolojilerçocukların rahat veözgür hareket edebilmesini sağlayabileceközelliklere sahiptir. Günlük yaşam ve spor aktivitelerinde kullanılabilecekürünler 0-15 yaş aralığını kapsamaktadır.Çocuk kategorisinde cırt cırtlı,bağcıksız,kauçuk kaplamalı,dış yüzeyi hava alabilen filelere sahipözellikteürünler yer almaktadır. Küçük yaşlarda tercih edilen yumuşak dokuya sahip astarlı ayakkabılar,çocuk ayak gelişimine ortopedik katkıda bulunmaktadır. Ayrıca enerji dolu gençlerin,renk ve model tercihlerini bulabildikleri birçok marka samuraysport.com da sunulmaktadır.
   Çocuklar ve gençkullanıcılar için tekstilürünlerinde hafiflik,cilde en az tahriş verebilecek dikiş tasarımları,esneme ve malzeme dayanıklılığıözellik olarakön planaçıkmaktadır. Tekstilürünleri ile birlikte aksesuar ve ekipmanürünleri deçocukların spor faaliyetlerinde destekleyici rol oynamaktadır.
   Buürünler için sitemizdenüyeliğiniz ile sipariş takibi yapabilirsiniz. Sitemizeüye olarak kampanya ve avantajlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Hızlı sipariş işlemleri oluşturmak için dilersenizüye olmadan daürün satın alabilirsiniz.
   Sitemizde güvenliödeme seçenekleri mevcuttur. Bu seçeneklerKredi Kartı ileÖdeme,Kapıda NakitÖdeme ve Havale seçenekleri olarak sıralanabilir.
   Siparişleriniz ile ilgili bilgiler,tüm alışveriş aşamalarında sizlere mail ve telefon aracılığı iletilir. Satışı yapılanürünlerin tamamı%100 orijinaldir.Satın aldığınızürünleriniz,korumalı ambalajlarda veözenle paketlenerek tarafınıza gönderilmektedir. Siparişleriniz için dünya standartlarında kaliteli hizmet veren UPS Kargo tercih edilmektedir.