Giyim - Express Koleksiyonlar
Fiyat Aralığı
TL
-
TL
 

Çocuk

kategorisinde 553 adet ürün bulunmuştur

   Çocuk Kategorisi Uygun Fiyatlı Marka ve Modelleri

   Çocuklara özel dünya markalarını samuraysport.com sitemizde bulabilirsiniz. Gençlerin ve çocukların hayatlarına konfor, sağlamlık ve spor tutkusunu getirecek markalar Nike, Adidas, Adidas Original, The North Face, Columbia, Puma, Under Armour, Skechers, Solomon, Asics, Merrell, Mizuno, Babolat, Butterfly, Dunlop, Lumberjack, Molten, Nittaku, Nordbron, Speedo, Voit, Wilson, olarak sizlere sunulmaktadır.
   Dayanıklı, pratik ve canlı renkler ile oluşturulan uygun fiyatlı Ayakkabı, Giyim, Aksesuar, Çanta ve Ekipman ürünlerini çocuk kategorisinde de bulabilirsiniz.
   Çocuklar için dünyaca ünlü koleksiyon ve teknolojiler çocuk kategorimizde sunulmaktadır. Mesela, koşu ve günlük ayakkabı gruplarında Nike Air Max, Nike Zoom, Nike Vomero, Nike Pegasus, Adidas Superstar, Adidas Stan Smith, Adidas Boost, Adidas Duramo, Vapor Max, Air Force, modellerini sayabiliriz. Bu seriler yumuşak taban destekleri yanında görüntüsü ve dayanıklılığı ile oldukça ilgi gören ürünlerdir.
   Çocuk kategorisi içerisinde tekstil (aksesuar), ayakkabı, giyim grubu ürünleri Dri-Fit, Strom-Fit, Cloud Foam, Goretex, Waterproof, UltrATAC, HydroSel, Megagrip, Cradle, Omni-Heat, Omni Shade, Memory Foam, Bogamat, Zoom, Dynamic fit, H2O Repel, Shield gibi teknolojileri barındırırlar. Bu teknolojiler çocukların rahat ve özgür hareket edebilmesini sağlayabilecek özelliklere sahiptir. Günlük yaşam ve spor aktivitelerinde kullanılabilecek ürünler 0-15 yaş aralığını kapsamaktadır. Çocuk kategorisinde cırt cırtlı, bağcıksız, kauçuk kaplamalı, dış yüzeyi hava alabilen filelere sahip özellikte ürünler yer almaktadır. Küçük yaşlarda tercih edilen yumuşak dokuya sahip astarlı ayakkabılar, çocuk ayak gelişimine ortopedik katkıda bulunmaktadır. Ayrıca enerji dolu gençlerin, renk ve model tercihlerini bulabildikleri birçok marka samuraysport.com da sunulmaktadır.
   Çocuklar ve genç kullanıcılar için tekstil ürünlerinde hafiflik, cilde en az tahriş verebilecek dikiş tasarımları, esneme ve malzeme dayanıklılığı özellik olarak ön plana çıkmaktadır. Tekstil ürünleri ile birlikte aksesuar ve ekipman ürünleri de çocukların spor faaliyetlerinde destekleyici rol oynamaktadır.
   Bu ürünler için sitemizden üyeliğiniz ile sipariş takibi yapabilirsiniz. Sitemize üye olarak kampanya ve avantajlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Hızlı sipariş işlemleri oluşturmak için dilerseniz üye olmadan da ürün satın alabilirsiniz.
   Sitemizde güvenli ödeme seçenekleri mevcuttur. Bu seçenekler Kredi Kartı ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme ve Havale seçenekleri olarak sıralanabilir.
   Siparişleriniz ile ilgili bilgiler, tüm alışveriş aşamalarında sizlere mail ve telefon aracılığı iletilir. Satışı yapılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir. Satın aldığınız ürünleriniz, korumalı ambalajlarda ve özenle paketlenerek tarafınıza gönderilmektedir. Siparişleriniz için dünya standartlarında kaliteli hizmet veren UPS Kargo tercih edilmektedir.