Kategoriler
 
Fiyat Aralığı
TL
-
TL
 

Kadın

kategorisinde460 adet ürün bulunmuştur

   Kadın Kategorisi Uygun Fiyatlı Marka ve Modelleri
     
   Kadın kullanıcılaraözel farklı stil ve tasarımlara sahip dünya markalarınısamuraysport.com sitemizde bulabilirsiniz.Kadın kullanıcılara konfor,sağlamlık ve spor tutkusu getirecek markalarNike,adidas,adidas Original,The North Face,Columbia,Puma,Under Armour,Skechers,Salomon,Asics,Merrell,Mizuno,Babolat,Butterfly,Dunlop,Lumberjack,Molten,Nittaku,Nordbron,Speedo,Voit,Wilson olarakön planaçıkar.
   Rahat,kullanışlı,son moda tasarımların bulunduğu avantajlı ve uygun fiyatlı ayakkabı,giyim,aksesuar,ekipman,çanta ve fitnessürünlerini kadın kategorimizde bulabilirsiniz. Kadın kategorisiürünleri içerisinde dünyacaünlükoleksiyon ve teknolojiler mevcuttur.Örnek olarak,Nike Air Max,Nike Zoom,Nike Vomero,Nike Pegasus,Adidas Superstar,Adidas Stan Smith,Adidas Boost,Adidas Duramo,NikeveAdidasmarkalıürünlerdeön planaçıkanürünlerdendir.
   Rahatlık ve konforun teknolojiyle birleştiği günümüz şartlarında dünya markaları kadın kullanıcılaraözel tasarım ve moda trendlerini sunmaktadır.Tekstil (aksesuar),ayakkabı,giyim grubuürünleriDri-Fit,Strom-Fit,Cloud Foam,Goretex,Waterproof,UltrATAC,HydroSeal,Megagrip,Cradle,Omni-Heat,Omni Shade,Memory Foam,Bogamat,Zoom,Dynamic fit,H2O Repel,Shield gibi teknolojilere sahiptir.
   Kadın kategorisinde yer alanürünler,modayı,tasarımı ve en son trendleri yansıtanözelliklere sahiptir. Bu gruptakiürünler tekstil ve fileüst yüzeyler sayesinde nefes alabilme yeteneği ileön planaçıkmaktadır.Kadın ayakkabıları,rahat ayakkabı anlayışını yumuşak tabanlı ve dayanıklı tabanlar ile desteklerler.Bu kategoride ki ayakkabılar,kadın kullanıcıların hafiflik ve kullanışlılıközelliklerine sahip ayakkabı taleplerini canlı renkler ile tamamlar.
   Tekstil grubuürünler,kadın kullanıcılar içinözel olarak geliştirilmiş hafif malzeme,nefes alabilen kumaşlar,canlı renkler ve tahrişi en aza indiren dikiş tasarımlara sahiptir.Buürünler koşu,günlük,tenis,outdoor,training,indoor kategorilerinde sizlere sunulmaktadır.
   Sitemizdenüyeliğiniz ile sipariş takibi yapabilirsiniz.Ayrıcaüyelik ile kampanya ve avantajlarımızdan haberdar olabilirsiniz.Hızlı sipariş işlemleri oluşturmak için dilersenizüye olmadan daürün satın alabilirsiniz.
   Sitemizde güvenliödeme seçenekleri mevcuttur.Bu seçeneklerKredi Kartı ileÖdeme,Kapıda NakitÖdeme veHavale seçenekleri olarak belirlenmiştir.  Siparişleriniz ile ilgili bilgiler,tüm alışveriş aşamalarında sizlere mail ve telefon yoluyla ulaştırılır. Satışı yapılanürünlerin tamamı%100 orijinal kalitededir.Muhafazalı ambalajlarda veözenle paketlenerek gönderilir. Siparişleriniz için dünya standartlarında kaliteli hizmet veren UPS Kargoürünlerimizi sizlere ulaştırmaktadır.