Fiyat Aralığı
TL
-
TL
 

Kadın

kategorisinde 978 adet ürün bulunmuştur

   Kadın Kategorisi Uygun Fiyatlı Marka ve Modelleri
      
   Kadın kullanıcılara özel farklı stil ve tasarımlara sahip dünya markalarını samuraysport.com sitemizde bulabilirsiniz.Kadın kullanıcılara konfor,sağlamlık ve spor tutkusu getirecek markalar Nike, adidas, adidas Original, The North Face, Columbia, Puma, Under Armour, Skechers, Salomon, Asics, Merrell, Mizuno, Babolat, Butterfly, Dunlop, Lumberjack, Molten, Nittaku, Nordbron, Speedo, Voit, Wilson olarak ön plana çıkar.
   Rahat, kullanışlı, son moda tasarımların bulunduğu avantajlı ve uygun fiyatlı ayakkabı, giyim, aksesuar, ekipman, çanta ve fitness ürünlerini kadın kategorimizde bulabilirsiniz. Kadın kategorisi ürünleri içerisinde dünyaca ünlü koleksiyon ve teknolojiler mevcuttur.Örnek olarak, Nike Air Max, Nike Zoom, Nike Vomero, Nike Pegasus, Adidas Superstar, Adidas Stan Smith, Adidas Boost, Adidas Duramo, Nike ve Adidas markalı ürünlerde ön plana çıkan ürünlerdendir.
   Rahatlık ve konforun teknolojiyle birleştiği günümüz şartlarında dünya markaları kadın kullanıcılara özel tasarım ve moda trendlerini sunmaktadır.Tekstil (aksesuar), ayakkabı, giyim grubu ürünleri Dri-Fit, Strom-Fit, Cloud Foam, Goretex, Waterproof, UltrATAC, HydroSeal, Megagrip, Cradle, Omni-Heat, Omni Shade, Memory Foam, Bogamat, Zoom, Dynamic fit, H2O Repel, Shield gibi teknolojilere sahiptir.
   Kadın kategorisinde yer alan ürünler, modayı, tasarımı ve en son trendleri yansıtan özelliklere sahiptir. Bu gruptaki ürünler tekstil ve file üst yüzeyler sayesinde nefes alabilme yeteneği ile ön plana çıkmaktadır.Kadın ayakkabıları,rahat ayakkabı anlayışını yumuşak tabanlı ve dayanıklı tabanlar ile desteklerler.Bu kategoride ki ayakkabılar, kadın kullanıcıların hafiflik ve kullanışlılık özelliklerine sahip ayakkabı taleplerini canlı renkler ile tamamlar.
   Tekstil grubu ürünler, kadın kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş hafif malzeme, nefes alabilen kumaşlar,canlı renkler ve tahrişi en aza indiren dikiş tasarımlara sahiptir.Bu ürünler koşu, günlük, tenis, outdoor, training, indoor kategorilerinde sizlere sunulmaktadır.
   Sitemizden üyeliğiniz ile sipariş takibi yapabilirsiniz.Ayrıca üyelik ile kampanya ve avantajlarımızdan haberdar olabilirsiniz.Hızlı sipariş işlemleri oluşturmak için dilerseniz üye olmadan da ürün satın alabilirsiniz.
   Sitemizde güvenli ödeme seçenekleri mevcuttur.Bu seçenekler Kredi Kartı ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme ve Havale seçenekleri olarak belirlenmiştir.    Siparişleriniz ile ilgili bilgiler,tüm alışveriş aşamalarında sizlere mail ve telefon yoluyla ulaştırılır. Satışı yapılan ürünlerin tamamı %100 orijinal kalitededir.Muhafazalı ambalajlarda ve özenle paketlenerek gönderilir. Siparişleriniz için dünya standartlarında kaliteli hizmet veren UPS Kargo ürünlerimizi sizlere ulaştırmaktadır.