Outdoor

kategorisinde 372 adet ürün bulunmuştur

   Outdoor Kategorisi Uygun Fiyatlı Marka ve Modelleri

   Outdoor ürünler; doğayla olan mücadelede vazgeçilmez ürünlerdir. Outdoor kategorisi tam olarak bu sporun ruhuna ve mücadelesine adanmış ürünler ile özdeşleşmiştir.
   Dünyanın önde gelen markalar samuraysport.com sitemizde avantajlı fiyatlar ve kampanyalar ile sunulmaktadır. Adidas, The North Face, Columbia, Salomon, Skechers, Merrell, Asics, Lumberjack, Dockers By Gerli, Nordborn markalı ürünler doğa koşullarında sizlere koruma ve tam destek sağlamaktadır.
   Erkek, kadın ve çocuk grubu ürünler sizlere yüksek teknoloji özellikleriyle sunulur. Doğa şartlarına uyumlu kumaşlar ile yapılan bu ürünler rahatlık, sıcaklık, koruma, nem sirkülasyonu sağlamaktadır. Ayakkabı gruplarında ise su geçirmezlik, kaymaz taban, darbe emici iç yastıklamalar, sıcaklık ve nem döngüsü sağlayan havalandırmalı yüzeyler, aşınma ve sürtünmeye karşı dayanıklı kaplamalar ön plana çıkar.
   Outdoor kategorisi, teknoloji olarak sizlere Goretex, Waterproof, Waterresistant, Thermoball, Omni-Shade, Omni-Shield, Omni-Tech, Omni-Heat, Omni-Seek, Turbo-Down, Outdry, Omni-Wick, Omni-Wide, Tech-Light, Omni-Grip, Omni-Freeze, Acg, Traxion, Adiprene, Vibran, Ortholite, Contagrip, Quicklace olarak sunulmaktadır.
   Outdoor kategorimizde; polar üstler, polar ceketler, kaplamalı ceketler, ağır soğuk şartlarına dayanıklı montlar, sıvı geçirmeyen pantolonlar, korumalı şapkalar, dayanıklı eldivenler, hafif arazi şartları için Goretex Trail Ayakkabılar, zor şartlara uygun botlar olarak sunulmaktadır.
   Bu ürünleri sitemizden üyeliğiniz ile sipariş verebilirsiniz. Sitemize üye olarak kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz üye olmadan da ürünleri satın alabilirsiniz. Web sitemizde bulunan güvenli ödeme yöntemlerinden Kredi Kartı ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme ve Havale seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
   Sizlere siparişleriniz ile ilgili bilgiler alışveriş aşamalarında mail ve telefon aracılığı iletilmektedir. Satışı yapılan ürünler %100 orijinaldir. Tüm ürünler özenle paketlenerek tarafınıza gönderilmektedir. Siparişleriniz için dünya standartlarında kaliteli hizmet veren UPS Kargo ürünlerimizi sizlere güvenle ulaştırmaktadır.