Kategoriler
 
Fiyat Aralığı
TL
-
TL
 

Outdoor

kategorisinde402 adet ürün bulunmuştur

   Outdoor Kategorisi Uygun Fiyatlı Marka ve Modelleri

   Outdoorürünler;doğayla olan mücadelede vazgeçilmezürünlerdir.Outdoor kategorisi tam olarak bu sporun ruhuna ve mücadelesine adanmışürünler ileözdeşleşmiştir.
   Dünyanınönde gelen markalarsamuraysport.com sitemizde avantajlı fiyatlar ve kampanyalar ile sunulmaktadır.Adidas,The North Face,Columbia,Salomon,Skechers,Merrell,Asics,Lumberjack,Dockers By Gerli,Nordbornmarkalıürünler doğa koşullarında sizlere koruma ve tam destek sağlamaktadır.
   Erkek,kadın veçocuk grubuürünler sizlere yüksek teknolojiözellikleriyle sunulur. Doğa şartlarına uyumlu kumaşlar ile yapılan buürünler rahatlık,sıcaklık,koruma,nem sirkülasyonu sağlamaktadır. Ayakkabı gruplarında ise su geçirmezlik,kaymaz taban,darbe emici içyastıklamalar,sıcaklık ve nem döngüsüsağlayan havalandırmalı yüzeyler,aşınma ve sürtünmeye karşı dayanıklı kaplamalarön planaçıkar.
   Outdoor kategorisi,teknoloji olarak sizlereGoretex,Waterproof,Waterresistant,Thermoball,Omni-Shade,Omni-Shield,Omni-Tech,Omni-Heat,Omni-Seek,Turbo-Down,Outdry,Omni-Wick,Omni-Wide,Tech-Light,Omni-Grip,Omni-Freeze,Acg,Traxion,Adiprene,Vibran,Ortholite,Contagrip,Quicklace olarak sunulmaktadır.
   Outdoor kategorimizde;polarüstler,polar ceketler,kaplamalı ceketler,ağır soğuk şartlarına dayanıklı montlar,sıvı geçirmeyen pantolonlar,korumalı şapkalar,dayanıklı eldivenler,hafif arazi şartları için Goretex Trail Ayakkabılar,zor şartlara uygun botlar olarak sunulmaktadır.
   Buürünleri sitemizdenüyeliğiniz ile sipariş verebilirsiniz. Sitemizeüye olarak kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca dilersenizüye olmadan daürünleri satın alabilirsiniz. Web sitemizde bulunan güvenliödeme yöntemlerindenKredi Kartı ileÖdeme,Kapıda NakitÖdemeve Havale seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
   Sizlere siparişleriniz ile ilgili bilgiler alışveriş aşamalarında mail ve telefon aracılığı iletilmektedir. Satışı yapılanürünler%100 orijinaldir. Tümürünlerözenle paketlenerek tarafınıza gönderilmektedir. Siparişleriniz için dünya standartlarında kaliteli hizmet veren UPS Kargoürünlerimizi sizlere güvenle ulaştırmaktadır.