Markalar
Fiyat Aralığı
TL
-
TL
 

TAKIM SPORLARI

kategorisinde 479 adet ürün bulunmuştur
   Takım Sporları ve Bireysel Sporlar

   Takım sporları kategorimizde spor ruhunun tüm aşamalarına erişen ürün gruplarını bulabileceksiniz. Nike markasının takım sporları ürünleri ve çeşitleri samuraysport.com sitemizde sizlere sunulmaktadır.
   Ürün grupları olarak sizler Forma, Şort, Çorap, İçlik, Polo-Tshirt, Yağmurluk-Rüzgarlık, Mont-Kaban-Yelek, Antrenman Yeleği, Kapri, T-shirt, Şort, Ceket, Antrenman Eşofman Takımı, Eşofman üst, Eşofman Alt, Sweatshirt-Hoodie, Top, Çanta, Şapka, Bere-Eldiven-Atkı ürünlerini web sitemiz üzerinden tedarik edebilirsiniz. Kadın, Çocuk ve Erkek olarak çeşitlendirilebilen ürünler Nike grubunun en yeni sezon katalog ürünleri dahil olmak üzere barındırmaktadır. 2018-2019 kataloğunun ürünlerine web sitemizden ulaşabilmektesiniz. Takım sporları grubu Dri-Fit, Storm-Fit gibi teknolojiler ile desteklenmektedir.
   Sipariş işlemleri için üye olarak ya da üye olmadan işlem yapabilirsiniz. Siparişlerinizi web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Ödeme sistemi olarak ise Kredi Kartı ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme ve Havale seçenekleri mevcuttur. Siparişleriniz sizlere 1-3 iş günü içerisinde gönderilmektedir. Talebiniz olan tüm sorularınız için iletişim hatlarımızı ve sosyal medya gruplarımızı kullanabilirsiniz. 33 yıllık deneyimi ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Siparişleriniz UPS Kargo ile sizlere güvenle ulaştırılmaktadır.