LEGEND 10 ELITE FG 30
LEGEND 10 ELITE FG 30
LEGEND 10 ELITE FG 30
LEGEND 10 ELITE FG 30
LEGEND 10 ELITE FG 30
LEGEND 10 ELITE FG 30
LEGEND 10 ELITE FG 30

Nike Legend 10 Elite FG 30 Erkek Çim Zemin Kramponu

0,00
Fiyat : ₺9.999,90(KDV Dahil)

Stok Kodu: FQ3247-300

Samuraysport.com'da bulabileceğin elite kramponlar, futbol tutkusuyla yanıp tutuşanlar için geliştirilir. Bu durum, özel üretim Legend 10 için de geçerli. Tiempo'nun 30. yılını kutlayan bu Legend 10 modeli, Nike'ın DNA'sındaki eski Tiempo ayrıntılarını, fütüristik dokular ve grafikler ile bir araya getirir. Olağanüstü temas kabiliyeti sağlayan FlyTouch Plus ve All Conditions Control (yağışlı havalarda bile kavrayış sunan doku) ile önümüzdeki otuz yıl boyunca iz bırakmaya hazırsın.

 

Güçlendirilmiş Temas

Üst kısımdaki mikro noktaları görüyor musun? Bunlar; şut çekerken, top sürerken ve pas verirken topla temas ettiğin bölgeleri güçlendirir. Ayrıca, ekstra dolguları ortadan kaldırır ve daha zarif bir stil sunar. Hatta sahada sahip olmak istediğin top kontrolünden ödün vermemeni sağlar. Topa daha yakından temas edebilmen için Tiempo 9'daki köpük bölmeleri küçülttük. Şeritleri ise krampona kalıpladık. All Conditions Control (ACC) teknolojisi, hem yağışlı hem yağışsız havalarda kavrayıcı bir doku kazandırır.

Sana Uyum Sağlayan Doğal Yapı

Özel olarak geliştirilen FlyTouch Plus deri olağanüstü yumuşaktır. Böylece krampon, malzemeyi fazla esnetmeden ayağına uyum sağlayarak rahat ettirir. Ayak bileğini saran Flyknit, ayağı sabitler.

Sahaya Yönelik Tutuş

Plaka; durma ve yön değiştirme sırasında ideal tutuş ve denge sağlayan konik çivileriyle her koşula uygun kullanım sunar.

 

Stok Kodu: FQ3247-300

 

Ürün Özellikleri

  • Hafif ıslak olan kısa çimli sahalarda kullanım için idealdir
  • Yastıklamalı iç taban
  • Menşe Ülke/Bölge: Vietnam

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR